Hakkımızda - HARUN NAKLİYAT
  • +90 542 799 55 89

  • info@harunnakliyat.com.tr

Hakkımızda

Harun Nakliyat 1991 yılında, nakliyat şirketi olarak tecrübeli bir ekip tarafından kurulmuştur.Marka ismini çok kısa zamanda duyurmuş ve Türkiye de tanınan en iyi frigorifik firmaları arasındaki yerini almıştır.

Taşımacılığın temelini oluşturan; organizasyon, bilgi akışı, hızlı servis ve güvenlik bizim için en önemli unsurlardır. Bundan dolayı çalışmakta olduğumuz seçkin firmalarla entegre ve güvene dayalı bir ağ oluşturulmuştur. Taşıdığımız yüklerin cinsi, teslim yeri, miktarı ve uzaklığına bakılmaksızın taşıma faaliyetlerini en ince ayrıntısına kadar takip edip, malın alıcısına eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmesini sağlamaktadır.

Firmamız tüm Avrupa ülkeleri başta olmak üzere, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu ya karşılıklı taşımacılık yapmaktadır. Özellikle Avrupa ülkelerinden  Türkiye-İran-Irak-Gürcistan-Ermenistan-Azerbaycan ülkelerine servis hizmetimiz en üst seviyededir. Ayrıca firmamız oto taşıyıcı hizmeti de sağlamaktadır. İtalya dan İran ve Kazakistan a bu şekilde taşımalara hizmet tecrübemiz mevcuttur.

Araçlarımızın hepsi uydu takip sistemi ile anlık görüntü ve istendiğinde ısı kayıtları rapor halinde sunulabilmektedir. Bütün araçlarımızda FRC ve ATP sertifikaları mevcuttur.