Asansörlü Taşıma

Nakliye sektörü teknolojik yeniliklerden etkilenerek her gün biraz daha gelişmektedir. Nakliye firmalarının çoğu bu gelişmelere ayak uydurarak asansörlü taşımacılık hizmetini kullanmaya başlamışlardır.
Asansörlü taşıma, taşınma işini kolaylaştırması ve çok tercih edilmesinden dolayı nakliye hizmetlerinde oldukça önemli bir yer edinmiştir.
Müşteri memnuniyetini ve isteklerini ön planda tutan firmamız da, sizlere zamanında ve kusursuz bir hizmet sunmak için asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir.
Müşteriler de olası tehlikeleri en aza indirdiği, eşyaları zarar görmeden, hızlı ve pratik bir şekilde taşındığı için asansörlü taşımacılığı tercih etmektedirler.Hem müşteriler hem de nakliyat firmaları için çok avantajlı olan asansörlü taşıma hizmeti taşınmanın vazgeçilmez unsurlarından biri olmuştur.
Genellikle binalardaki merdiven, kapı gibi yerlerin dar olması sebebiyle özellikle üst katlara eşya çıkarmak ve indirmek çok zordur.Taşınma sırasında hem eşyalar hem de binadaki duvarlar, korkuluklar veya merdivenler zarar görebilir.
Tüm gün süren ses de etrafı rahatsız edebilir. Tüm bu olumsuzlukları asansörlü taşıma ile ortadan kaldırmak mümkündür.
Asansörlü taşımacılık hizmetinden isteyen herkes faydalanamaz.Bu hizmetten faydalanabilmek için evin etrafında asansör kurulumuna uygun alan olması gerekir.Eşyaların çıkarılacağı cam, kapı ya da balkon da yeterli genişlikte olmalıdır.
Bunun için evinize gelen eksperimiz, ev ve bina çevresi şartlarını inceleyerek asansör kurulumu uygunluğuna bakar. Eğer tüm şartlar uygunsa, taşınma gününde asansör sisteminin kurulumu yapılır ve taşıma işlemi başlar.
Firmamız donanımlı ve modern asansörleriyle sizlere asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır.Asansörü kullanan operatömüz ve taşıma elemanlarımız alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır.
Asansörlü taşıma hizmetimizden faydalanmak için hemen bizi arayabilirsiniz.